Reklama

Tym razem mamy dla was jedną podwójną wejściówkę na całodniowy pobyt w termach Gorący Potok w Szaflarach nieopodal Zakopanego. 

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią InfoKatowice.pl na Facebooku lub dla obserwujących nas użytkowników Twittera.

W przypadku Facebooka, prosimy oznaczyć nas jako obserwowane/wyświetl najpierw. Zgodnie z nową polityką Facebooka strony wydawców jak InfoKatowice.pl mogą wam zniknąć ze „ściany”. Dlatego warto zaznaczyć „ptaszka” jeżeli wchodzicie do nas za pośrednictwem FB.

Udział w konkursie biorą osoby, które w komentarzu u nas na Facebooku dokończą zdanie: „Rynek w Katowicach jest dla mnie jak…”

Najciekawszą odpowiedź wybierzemy we wtorek 27 listopada 2018. Wtedy też ogłosimy zwycięzcę. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 18 lat. Nagrodę trzeba będzie wykorzystać w przeciągu 2 tygodni (odbiór nagrody zostanie wydłużony z powodu okresu świątecznego).

Reklama

1 Komentarz

  1. Rynek w Katowicach jest dla mnie jego centrum, które żyje według pór roku, teraz jest tam jarmark, latem są palmy, ale ja zawsze czuję się tutaj u siebie bo my som stond….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.