Reklama

Już w grudniu kolejne osoby staną przed szansą zrealizowania kursu programowania wraz z gwarancją pracy w katowickim oddziale firmy Sapiens Software Solutions (Poland). Po sukcesie i dużym zainteresowaniu pierwszą edycją projektu Be Sapiens – Join IT, Software Development Academy rusza z drugą turą szkolenia.

Sporym wyróżnieniem jest fakt, że pracodawca – Sapiens, pokrywa 70% kosztów szkolenia oraz gwarantuje zatrudnienie na okres 18 miesięcy dla wszystkich, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji oraz zdadzą egzamin. Szkolenie, które poprzedza rozpoczęcie pracy przygotowane zostało ponownie przez SDA – największą Akademię programowania w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez siedem tygodni nauki, uczestnik kompleksowo przygotowywany jest do pracy na stanowisku Junior Java Developera.

Reklama

– Nasz kurs stwarza niepowtarzalną szansę – podkreśla Barbara Łuchniak, HR Specialist w Sapiens – Każdy jego absolwent otrzyma pracę na regularnym stanowisku na umowie o pracę, dołączy do realnego projektu prowadzonego dla jednego z naszych globalnych klientów, co więcej – otrzyma możliwość rozwoju we wszystkich fazach tego projektu i na wszystkich szczeblach organizacji, po kursie trwającym zaledwie 2 miesiące – dodaje.

Sapiens to globalny lider w produkcji oprogramowania dla branży ubezpieczeń, który  w Polsce  rozwija się od 2015 roku. W całym kraju zatrudnia blisko 200 pracowników w 5 lokalizacjach. W związku ze intensywnym rozwojem biznesowym ciągle poszukuje specjalistów z zakresu programowania Java. Firmę wyróżnia elastyczne i partnerskie podejście do indywidualnych potrzeb wszystkich pracowników oraz możliwość rozwoju w międzynarodowych projektach. Sapiens stawia na zgrany zespół ludzi, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i lubią ze sobą pracować. To już drugi raz kiedy ten pracodawca postanawia dofinansować szkolenie dla swoich przyszłych pracowników.

– Z doświadczenia wiemy, że nasza inwestycja w kurs się opłaca, gdyż jako organizacja zyskujemy wysoko zmotywowanych i gotowych do nauki programistów, którzy wnoszą do firmy zapał i innowacyjność, do tego dołączają do organizacji w podobnym czasie i z podobną wiedzą, co ułatwia wdrożenie obu stronom – dodaje Barbara Łuchniak.

Jeśli chcesz dołączyć do grona pracowników Sapiens i zostać Junior Java Developerem, weź udział w projekcie!

Szczegóły i wymagania dotyczące kandydatów znajdują się na stronie:  www.sdacademy.pl/kurs-katowice-sapiens.

Jeśli masz wątpliwości zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Katowicach 22 listopada w Ekoenergia Silesia. Aby wziąć udział w spotkaniu zapisz się na stronie wydarzenia: www.idz.do/sapiens

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.