Reklama

Mamy dla was podwójne zaproszenie na kabaret „Łowcy.B”. Wydarzenie to odbędzie się 10 listopada 2018 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury Koszutka ul. Michała Grażyńskiego 47 w Katowicach.

4 Jeźdźców Apoklaplipsy kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B

Reklama

Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieliśmy inne, wcześniejsze. Od 2015r, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już nasz trzeci program.

Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.

Staramy się, żeby nasze skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewamy, niektóre podkreślamy a niektóre nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji. Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!)
Jesteśmy dumni z tego programu, uważamy, że wykorzystaliśmy w nim cały nasz potencjał, który mamy w sobie. Uważamy się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahamy się wszystkich naszych atutów użyć na Was! 🙂

Zobacz czym zastąpiliśmy sweterki, jakie zespoły muzyczne nas inspirują, czy udało nam się wyjść z escape roomu, jakie mamy pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

BILETY MOŻNA NABYĆ: TUTAJ

Zapraszamy na nasz spektakl „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”!

Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani.

Dlaczego apoklaplipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem 🙂

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 02.11.2018 (piątek) do 04.11.2018 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Jaką nazwę nosi kabaret?”

Zwycięzce ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.