Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z pracami sieciowymi w ciągu ul. Korfantego w Katowicach, w nocy z dnia 27.10 na 28.10 (z soboty na niedzielę) i z 28.10 na 29.10 (z niedzieli na poniedziałek) w godzinach: 23:00 – 04:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego. Podobna sytuacja będzie na ulicy Kościuszki w nocy z dnia 29.10 na 30 10 (z poniedziałku na wtorek) i z 30.10 na 31.10.

Al. Korfantego

Zmiany nastąpią w nocy z dnia 27.10 na 28.10 (z soboty na niedzielę) i z 28.10 na 29.10 (z niedzieli na poniedziałek) w godzinach: 23:00 – 04:00

Na czas prowadzonych prac linia nr 16 będzie kursować na trasie: Katowice Brynów Pętla – Chorzów Stadion Śląski.

Na odcinku: Siemianowice Pl. Skargi – Katowice Rondo zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępczakursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy trasą:

kierunek Siemianowice Plac Skargi: Katowice Rondo (tymczasowy koło Spodka) – Katowice GIG (autobusowy) – Koszutka Słoneczna (tymczasowy w rejonie pętli) – Koszutka Jesionowa (tymczasowy) – Wełnowiec Poczta (autobusowy) – Wełnowiec Kościół (tymczasowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Pl. Alfreda (autobusowy) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy) – Siemianowice Plac Skargi (autobusowy),

kierunek Rondo: Siemianowice Plac Skargi (autobusowy) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy) – Wełnowiec Pl. Alfreda (autobusowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Kościół (tymczasowy) – Koszutka Słoneczna (autobusowy) – Misjonarzy Oblatów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Rondo (tymczasowy koło Spodka).

Ulica Kościuszki

Zmiany nastąpią w nocy z dnia 29.10 na 30 10 (z poniedziałku na wtorek) i z 30.10 na 31.10. (wtorku na środę) od godz. 23:35 do 04:00.

Na czas prowadzonych prac:

  • linia nr 6 będzie kursować na trasie: Bytom Łagiewniki Zajezdnia – Katowice Plac Miarki – Katowice Słoneczna Pętla – Katowice Plac Miarki – Bytom Łagiewniki Zajezdnia,
  • linia nr 14 będzie kursować na trasie: Mysłowice Dworzec PKP – Katowice Plac Miarki – Katowice Słoneczna Pętla – Katowice Plac Miarki – Mysłowice Dworzec PKP,
  • linia nr 16 będzie kursować na trasie: Siemianowice Plac Skargi – Katowice Plac Miarki.

Na trasie: Brynów Pętla – Katowice Plac Miarki zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza T-6, T-14 i T-16. Autobusy będą kursowały zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy obsługując przystanki wg poniższego:

kier. Brynów: Katowice Plac Miarki (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Pętla (autobusowy).

kier. Pl. Miarki: Brynów Pętla (autobusowy) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na ul. Skłodowskiej-Curie pomiędzy ul. Jordana i ul. Rymera) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy na ul. Miarki w rejonie posesji nr 6).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.