Pies / fot. InfoKatowice.pl

Mężczyzna chciał wykorzystać seksualnie psa w Katowicach. Wtargnął w nocy na posesje w dzielnicy Janów i próbował zgwałcić owczarka. Na szczęście czworonogowi nic się nie stało. Wszystko nagrała kamera. 

Do ataku doszło w sobotę poinformowało Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami oddział Katowice. – Nie mamy słów by opisać to co widać na filmie – napisało na Facebooku TOZ Katowice.

W dodatku zwierzę było ślepe, mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających.

Reklama

Informacje na temat poszukiwania mężczyzny właścicielka zamieściła najpierw w serwisie Wykop.

– Koło 22:30 jakiś człowiek wkradł się na teren mojego domu. Ten “człowiek” usiłował zgwałcić naszego CAŁKOWICIE ŚLEPEGO psa (…) jeśli ktoś tego zwyrola kojarzy, bardzo proszę o informacje. Ja i kilka osób jesteśmy na 90% pewni kto to może być, ale na facebooku ma zdjęcia sprzed kilku lat, więc może to być po prostu zbieg okoliczności, a bez stuprocentowej pewności nie możemy tej osoby oskarżyć. – napisała właścicielka. – Policja przyjechała, podobno szukali tego gościa, ale w końcu chyba nie znaleźli. Dziś byłam na komisariacie w Katowicach zgłosić sprawę, ale bez dowodów że psu stała się krzywda nic nie mogą zrobić – dodała.

Z psem na szczęście wszystko dobrze poinformowało Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Katowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 10 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.