Już w najbliższą środę 10 października, w Galerii Katowickiej będzie miało miejsce niezwykłe siatkarskie wydarzenie: drużyna GKS Katowice zaprezentuje się tu swoim fanom przed rozpoczęciem sezonu PlusLigi 2018/2019. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30 na specjalnie przygotowanej scenie, zlokalizowanej na poziomie 0.

Chwila rozmowy z ulubionym zawodnikiem, możliwość zrobienia z nim zdjęcia, a także konkursy z nagrodami – te i inne atrakcje czekać będą na wszystkich fanów lokalnej siatkówki już w najbliższą środę, 10 października, w Galerii Katowickiej. Odbędzie się tu oficjalna prezentacja zespołu GKS Katowice. Na specjalnie przygotowanej scenie pojawi się cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym, na czele z trenerem Piotrem Gruszką. Wydarzeniu towarzyszyć będą konkursy z cennymi nagrodami, a klubowa maskotka – GieKSik – z pomocą hostess będzie rozdawała kibicom upominki.

Reklama

Oficjalna prezentacja GieKSy w Galerii Katowickiej będzie przedsmakiem siatkarskich emocji, które rozpoczną się w niedzielę, 14 października. Tego dnia siatkarze Piotra Gruszki rozegrają pierwszy mecz w ramach PlusLigi. Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn odbędzie się o godz. 17.30 w hali Ośrodka Sportowego Szopienice. Bilety na mecz z Akademikami oraz karnety na sezon 2018/2019 będzie można nabyć przy specjalnie zorganizowanym stanowisku, podczas prezentacji drużyny w Galerii Katowickiej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 17 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.