Poszukiwany / fot. Policja

Okradł i uderzył kobietę na dworcu. Ciągle nie wiadomo kim był sprawca napaści w Katowicach. Policja poszukuje mężczyzny, który dokonał napadu rabunkowego w centrum miasta. Świadkom gwarantuje anonimowość.

Do napadu doszło na początku roku. 1 stycznia między 4.00-5.00 na dworcu PKP.

Reklama

– Jak wynika z ustaleń policjantów, sprawca na peronie przysiadł się do 23-latki. Po krótkiej rozmowie z kobietą, mężczyzna ukradł jej m.in. 2 telefony oraz portfel o łącznej wartości 470 złotych – informuje Aneta Orman z katowickiej policji. – Gdy kobieta zażądała zwrotu rzeczy, mężczyzna uderzył ją i uciekł – dodaje.

Na szczęście 23-latka nie odniosła żadnych obrażeń. Powiadomiła o zdarzeniu policjantów. Zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Ciągle nie wiadomo kim jest sprawca.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo tel. 32 200 3850, 32 200 2555,32 200 3879 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 14 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.