Wylewanie asfaltu / fot. MZUIM Tychy

Od godziny 19.00 problemy na ulicy Jankego. Kierowcy muszą być cierpliwi, bo dzisiaj ruszają prace drogowe na ulicy. Będą prowadzone głównie w godzinach nocnych i w weekendy.

– Ruch wahadłowy w ciągu ulicy Jankego w rejonie skrzyżowania z ulicą Prusa wprowadzony zostanie w piątek 5 października o godzinie 19.00 i będzie obowiązywał do godziny 8.00 w sobotę 6 października. W sobotę 6 października ruch wahadłowy zostanie ponownie wprowadzony o godz. 17.00 i będzie obowiązywał do godziny 4.00 rano w poniedziałek 8 października – tłumaczy Ewa Lipka, rzecznik katowickiego magistratu.
To jednak nie wszystko, ponieważ będą również inne zmiany w organizacji ruchu na ul. Jankego.

Od 8 do 12 października będą wykonywane roboty, które będą wiązały się z koniecznością tymczasowego zawężenia ul. Jankego, ale z utrzymaniem jej dwukierunkowości – po jednym pasie w każdym kierunku jazdy.

Reklama

W weekend 12-14 października planowane jest wprowadzenie analogicznych wyłączeń, jak w weekend poprzedni, tj. od godz. 19.00 w piątek 12 października do godz. 8.00 w sobotę 13 października i ponownie od godz. 17.00 w sobotę 13 października do godz. 4.00 w poniedziałek 14 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 10 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.