Radny Krzysztof Pieczyński / Sesja Rady Miasta / fot. Erdem Yildiz

Mama radnego wchodzi do gry. Zachęca do głosowania na prezydenta Marcina Krupę i Forum Samorządowe. To pani Ewa, prywatnie mama jednego chyba z najbardziej wyrazistych katowickich radnych – Krzysztofa Pieczyńskiego.

– Nie zachęcałem mamy, zawsze się angażuje we wspieranie Forum i to od wielu, wielu lat – zdradził nam Krzysztof Pieczyński. Obecnie Pieczyński, to także kandydat do Rady Miasta Katowice. Pani Ewa wymienia powody, dla których głosuje na Marcina Krupę. Wśród nich są inwestycje i dbanie o sprawy seniorów.

– Zagłosuje na prezydenta Marcina Krupę ja i cała moja rodzina, bo stawiamy na młodość – przekonywała pani Ewa, na nagraniu zamieszczonym w portalu społecznościowym.

#popieramKrupęBo

Panie Ewa #popieraKrupęBo?#boLicząSięKatowice #PrezydentKrupa #KrupaMarcin #21październikaGłosujęnaKrupę #ForumSamorządowe

Opublikowany przez Forum Samorządowe i Marcin Krupa Sobota, 22 września 2018

Film jest opatrzony hasztagiem #popieraKrupęBo i tutaj zdaje się spin doktorzy Forum Samorządowego znowu zrobili Marcinowi Krupię niedźwiedzią przysługę. Hasztag może zostać bardzo łatwo przejęty przez opozycję jak #Katoduma, gdzie oznaczano w ten sposób miejskie porażki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.