Pojazd Straży Miejskiej w Katowicach / fot. Erdem Yildiz / InfoKatowice.pl

7 etatów w katowickiej Straży Miejskiej czeka. Na start można otrzymać 2295 zł brutto, ale ta kwota może wzrosnąć nawet do 2855 brutto. Kto może starać się o pracę w straży?

 Poszukują osób, które mają ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, nienaganną opinię, uregulowany stosunek do służby wojskowej i dobrą sprawność fizyczną. Wymagana jest także niekaralność sądowa.

– Praca w Straży Miejskiej w Katowicach jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym . Wymaga  Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in. umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa – czytamy w ofercie pracy.

Co oferuje katowicka Straż Miejska?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze 2295 zł brutto (na początek), po ukończeniu szkolenia podstawowego – możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awansu na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 2855 zł brutto,
  • premie motywacyjne,
  • dodatek stażowy,
  • trzynastą pensję,
  • świadczenia socjalne,
  • opiekę medyczną,
  • preferencyjne ubezpieczenia grupowe.
Reklama

Oferty pracy wraz z dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem i nazwiskiem, adresem do korespondencji, telefonem kontaktowym osoby składającej ofertę wraz z adnotacją: „Nabór nr KS.110.1.2018.JK z dnia 13.09.2018 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant w Straży Miejskiej w Katowicach”  u dyżurnego Straży Miejskiej w Katowicach, przy ul. Żelaznej 18, w godz. 6.00 – 16.00, w  nieprzekraczalnym terminie do 27 września 2018 r.

Szczegółowych informacje pod numerem telefonu 32-494- 02 06.

Reklama

1 Komentarz

  1. 21 lat, wykształcenie średnie, nie inwalida i na początek dają ok. 1600 zł na rękę. W krótkim okresie możliwość podwyższenia uposażenia do ok. 2200 zł na rękę. Mało? A przepraszam, czego takie głąby się spodziewają? Że bez wykształcenia, bez zawodu dostaną od razu powyżej 3 tys. zł na rękę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 + 22 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.