Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na przebudowę nawierzchni jezdni ulicy Armii Krajowej. Chodzi odcinek drogi między ul. Wczasową a ul. Polarną w Piotrowicach. Postępowanie przetargowe kończy się 28 września.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w dniu 13 września br. ogłosił przetarg nieograniczony pod nazwą „Przebudowa ul. Armii Krajowej w Katowicach”. Chodzi o nawierzchnię jezdni na odcinku od skrzyżowania z ul. Wczasową do skrzyżowania z ul. Polarną. W dokumentacji projektowej zaznaczono, że przebudowa „ma na celu poprawę warunków poruszania się pojazdów”.

Zakres prac to: roboty ziemne i rozbiórkowe z odwozem, sfrezowanie nawierzchni asfaltobetonowej, ułożenie krawężników betonowych na ławie betonowej. W zakresie jezdni: wyrównanie podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową, ułożenie warstwy wiążącej z asfaltobetonu grubości 4 cm, bituffor, ułożenie SMA grubości 4 cm.

Reklama

Przedsiębiorstwa i firmy, które będą chciały stanąć w przetargu, mogą składać oferty i wnioski do 28 września br. do godziny 9.55 w siedzibie MZUM-u. Muszą także wnieść wadium w wysokości 16 tysięcy złotych. Kryteria oceny ofert ustalono w procentach: cena ofertowa (brutto) – 60 %, termin wykonania – 10%, okres rękojmi – 30%.

W dokumentacji przetargowej zaznaczono, że wymagany termin realizacji zamówienia wynosi 10 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy, a okres gwarancji – 36 miesięcy (od daty końcowego odbioru robót).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.