Katowicka policja szuka sprawców pobicia w centrum miasta. Jednego ze sprawców nagrały kamery. Do pobicia doszło 12 sierpnia około godziny 4.35 w pobliżu skrzyżowania ulic Stawowej i Mickiewicza.

– 27-latek oraz jego o rok starszy kolega szli w kierunku przystanku przy ulicy Skargi. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna, który najpierw zaczepił ich słownie, a następnie uderzył 27-latka pięścią w twarz i brzuch. Gdy mężczyzna stracił świadomość, do napastnika dołączył drugi agresor i wspólnie zaczęli bić 28-latka – wyjaśnia Aneta Orman z katowickiej policji. –  Agresywnych mężczyzn spłoszyli świadkowie. Na szczęście pokrzywdzeni nie odnieśli poważnych obrażeń – dodaje.

Sprawcy wraz z grupą innych osób odeszli w kierunku przystanku przy ulicy Skargi. Wiadomo, że wsiedli do autobusu linii 808, który po chwili opuścili.  – Wizerunek jednego ze sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu – informuje policja.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555,  kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.