Galeria Katowicka / fot. Erdem Yildiz

W ciągu 5 lat Galerię Katowicką odwiedziło ponad 65 mln ludzi. Galeria Katowicka świętuje już 5 lat i z okazji urodzin na klientów czekać będą dodatkowe atrakcje i promocje.

Galeria Katowicka powstała w 2013 roku, dwa lata później uruchomiony został Projekt Wyższy Poziom tworzony m.in. we współpracy z Teatrem Śląskim, Urzędem Miasta Katowice czy Uniwersytetem Śląskim. Najnowszymi projektami, w których aktywnie uczestniczą katowiczanie tozajęcia w ramach Akademii Biznesu oraz społeczno-artystyczny projekt PopKoolTour.

– Nasze centrum handlowe od początku działalności stawia sobie ambitne cele, nie tylko komercyjne. Staramy się integrować mieszkańców Katowic, wspierać działania lokalnych instytucji, promować i przede wszystkim kreować wartościowe inicjatywy społeczne. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że nadal nie brakuje nam odwagi, aby realizować ciekawe projekty, nietypowe jak na przestrzeń komercyjną. Przykładem mogą być działania w ramach Projektu Wyższy Poziom, Akademii Biznesu, darmowych lekcji języków obcych oraz wielu innych wartościowych projektów zarówno społecznych, jak i artystycznych czy rozrywkowych – mówi Aleksander Poltier z Galerii Katowickiej. – Czego życzylibyśmy sobie na kolejny rok?Umacniania i rozwijania aktualnych oraz tworzenia nowych unikatowych projektów, dzięki którym budujemy pozytywne relacje naszego Centrum z lokalną społecznością – dodaje Poltier.

Reklama

StyLOVE urodziny w Galerii Katowickiej

Z okazji urodzin 10 września Galeria Katowicka zamiast świeczek na torcie zapali wyjątkowy neon na fasadzie – WE<3KATOWICE! Od 10 do 15 września będzie można skorzystać z bezpłatnych usług profesjonalnych stylistek. Podczas wspólnych dwugodzinnych zakupów będą one służyć swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie porad wizerunkowych. Nad zespołem stylistek czuwać będzie trenerka kreowania wizerunku, autorka książki „Po drugiej stronie lustra. Jak być ubraną, a nie przebraną” – Agata Dominik. Rezerwacji terminów zakupów ze stylistką można dokonać na stronie internetowej Galerii Katowickiej.

Z kolei już od 6 września w Galerii Katowickiej zaczną pojawiać się też pochodzące z Katowic blogerki. Katarzyna Danioł oraz Katarzyna Kmiotek w swoich kanałach social media będą prezentować najnowsze trendy mody miejskiej. Wszystkie stylizacje pochodzić będą z aktualnej oferty salonów Galerii Katowickiej.

Na klientów Centrum czekają również atrakcyjne karty podarunkowe. Od 10 do 15 września, w godz.: 15.00-21.00 oraz w sobotę, 16 września w godz.: 12.00-21.00 Galeria Katowicka będzie nagradzać Klientów kartami podarunkowymi. Za zakupy powyżej 250 zł klienci otrzymają kartę o wartości 50 zł, natomiast wydatek w kwocie powyżej 500 zł nagrodzony zostanie kartą o wartości 100 zł do wykorzystania na terenie Galerii Katowickiej.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 10 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.