Strażnicy miejscy / fot. Straż Miejska Katowice

Prywatną opieką medyczną i trzynastką kusi Straż Miejska w Katowicach. Straż Miejska w Katowicach szuka pracowników. Aplikacje można składać do 28 sierpnia. Oferują umowę o pracę, stałą pensję, premie motywacyjną i trzynastkę. Zapewniają opiekę medyczną i preferencyjne ubezpieczenie grupowe. W sumie w jednostce czeka 6 etatów.

– Pomoc niesiona mieszkańcom Katowic, czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście to honor i zaszczyt. Jako funkcjonariusz będziesz dbać o bezpieczeństwo i chronił porządku w stolicy naszego regionu – czytamy w ofercie pracy.

Wymagania katowickiej straży nie są wygórowane. Trzeba posiadać polskie obywatelstwo, chcą też ukończonego 21 roku życia, wykształcenia co najmniej średniego, nienagannej opinii, uregulowanego stosunku do służby wojskowej, dobrej sprawności fizycznej oraz niekaralności sądowej.

W ofercie pracy pojawiła się też informacja na temat wynagrodzenia.

– Wynagrodzenie zasadnicze 2295 zł brutto (na początek), po ukończeniu szkolenia podstawowego – możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awansu na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 2855 zł brutto – informuje Straż Miejska w Katowicach.

Oferty pracy należy składać w siedzibie Straży Miejskiej przy ulicy Żelaznej w Katowicach. W terminie do 28 sierpnia. Więcej szczegółów na temat aplikacji znajdziecie tutaj.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 22 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.