FOTO: Infokatowice.pl

W sierpniu w różnych rejonach Katowic prowadzone będą roboty związane z infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną.

Do 13 sierpnia prowadzone będą roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej na terenie dzielnicy Piotrowice w ulicy Michała Gierlotki. Prace prowadzone będą metodą wykopu otwartego. Natomiast w dzielnicy Szopienice kontynuowane będą roboty związane z modernizacją systemu kanalizacyjnego w rejonie ulicy ks. bp. Herberta Bednorza i ulicy Melchiora Wańkowicza. W dzielnicy Szopienice – Burowiec rozpoczną się roboty związane z budową kolektora sanitarnego w ulicy Janusza Korczaka. W dzielnicy Murcki wykonywane będą roboty związane z modernizacją kolektora kanalizacyjnego w rejonie ulicy Roberta Mruczka. W rejonie ulicy Francuskiej (pod autostradą A4) prowadzone będą prace związane z modernizacją kolektora kanalizacyjnego. Ponadto rozpoczną się roboty przygotowawcze związane z budową kanalizacji sanitarnej w rejonie „Mrówczej Górki”.

Poza tym na terenie Oczyszczalni Ścieków Podlesie prowadzone będą roboty budowlane związane z przebudową rurociągów technologicznych. Natomiast na terenie Oczyszczalni Ścieków Panewniki kontynuowane będą prace związane z modernizacją osadników wtórnych. Powyższe zadania są częścią Projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście Katowice – Etap III” i są dofinansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Reklama

Więcej informacji o realizowanych oraz planowanych do realizacji inwestycjach można uzyskać kontaktując się pod numerem telefonu 32 350 00 75 lub elektronicznie, wysyłając zapytanie na adres e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.