Mamy dla was podwójną wejściówkę na godzinne szaleństwo w Centrum zabaw i Trampolin HOPSA, które mieści się przy ul. Gałeczki 59 w Chorzowie. 

Centrum zabaw i Trampolin HOPSA to kompleks, który powstał dla dzieci i młodzieży od 1-14 roku życia, a w szczególności dla tych, którzy mają niespożytą ilość energii i niekończącą się chęć do zabawy.

Reklama

W Hopsa można rozwijać swoją sprawność fizyczną 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora, przez cały rok! To jedyne takie miejsce, w którym w jednej cenie skorzystasz z tak wielu atrakcji: strefa trampolin poziomych i skośnych, tor ninja, basen do skoków, konstrukcja zabawowa, zjazd na pontonach,. ślizg rolkowy, zjazd na linie, strefa malucha, zbijak i ścieżka trampolinowa.

Zapraszamy do HOPSAnia!

Uwaga: Jedynym kosztem, który ponoszą osoby wygrane są specjalne skarpetki za 5 zł.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 09.08.2018 (czwartek) do 10.08.2018 (piątek) do godziny 15:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się do HOPSA?”

Zwycięzce ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 19 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.