FOTO: Infokatowice.pl

Kochasz dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki? 8 sierpnia odwiedź plac Szewczyka przed Galerią Katowicką, gdzie odbędzie się Wakacyjny Zlot Gwiazd RMF FM! Na scenie pojawią się Ewelina Lisowska i Popek, a fani Krzysztofa Ignaczaka będą mieli okazję rozegrać z nim mecz siatkówki ulicznej. Będzie gorąco, dlatego dla bawiących się przygotowano tysiące darmowych lodów! Tej zabawy zdecydowanie nie możecie przegapić.

Już 8 sierpnia, na Placu Szewczyka przy Galerii Katowickiej odbędzie się Wakacyjny Zlot Gwiazd. Miasto odwiedzi piosenkarka Ewelina Lisowska, znana m.in. z hitu „W stronę słońca”, wokalista, autor tekstów i raper Popek oraz wieloletni reprezentant Polski w siatkówce, Krzysztof Ignaczak. Będzie to wspaniała okazja, by poznać bliżej sławy i wraz z nimi wziąć udział w przygotowanych zabawach. Wakacyjny klimat skutecznie ochłodzą tysiące darmowych lodów.

Reklama

Na rozpoczynającą się o godzinie 1200 imprezę przygotowano wiele atrakcji. Jesteście ciekawi, czy gofry Eweliny Lisowskiej są równie dobre, jak jej muzyka? Głodni wrażeń fani będą mieli okazję to sprawdzić. Na słodką przekąskę możemy skusić się bez obawy o naszą sylwetkę – nadprogramowe kalorie będzie można spalić w meczu siatkówki z Krzysztofem Ignaczakiem. Dla wszystkich miłośników siatkówki to niepowtarzalna okazja, aby spróbować sił w starciu ze znanym sportowcem. Z kolei entuzjastów ozdabiania ciała zainteresują tatuaże od Popka. Dzień pełen emocji i wrażeń zakończy koncert karaoke w asyście zaproszonych gwiazd.

Impreza w Katowicach zamyka cykl koncertów, organizowanych w ramach Wakacyjnego Zlotu Gwiazd RMF FM. Na każdym z nich pojawiły się inne osobistości, m.in. Margaret, Enej, Antek Smykiewicz i Natalia Szroeder. W tym roku koncerty zaplanowano w Mikołajkach, Gdańsku i Katowicach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.