Zabrali dziecku telefon i pieniądze w centrum Katowic. Katowicka policja poszukuje sprawców przywłaszczenia telefonu komórkowego. Dziecko zostało pozbawione smartphone podczas zakupów z mamą. Do zdarzenia doszło w Galerii Katowickiej.

W jednym ze sklepów w centrum handlowym 29 czerwca doszło do kradzieży. Dwóch młodych mężczyzn przywłaszczyło sobie telefon komórkowy.

Reklama

Dziewczynka będąca na zakupach z mamą, pozostawiła komórkę, na regale z nowymi telefonami. W futerale znajdowało się dodatkowo 200 złotych. Po chwili, gdy się zorientowały i wróciły do sklepu, telefonu już nie było. Łączna wartość strat to 700 złotych – informuje Aneta Orman z katowickiej policji.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu. Policjant prowadzący postępowanie zdecydował o publikacji wizerunku osób podejrzewanych o przywłaszczenie.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3881, 32 200 3850, 32 200 2555, kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

1 Komentarz

  1. Co to ma być ? Jak znajdujecie na chodniku 200 zl to też sobie przywpłaszczacie bo przecież ktoś to zgubił tak ? A znacie ustawe o ochronie danych osobowych i publikacji wizerunku ? te dzieciaki poza paroma stówkami korzysci ze znalezionych / przywłaszczonych przedmiotów mogą uzyskac kilkadziesiąt x tyle z pozwu sądowego za publikacje wizerunku bez ich zgody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 14 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.