fot. Katowicka Policja

Na drakońskie kary narazili się w Katowicach, wszystko przez nielegalny hazard. Po nitce do kłębka dotarli katowiccy policjanci i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

– Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w lokalach przy ulicy Józefowskiej oraz Panewnickiej mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych – mówi Aneta Orman z katowickiej policji. – W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli łącznie 5 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom – dodaje.

Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiej służby celno-skarbowej. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna – nawet 100 tys. zł od automatu lub kara do 3 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.