Foto: Żaneta Zimon

90 Festival odbędzie się w sobotę 21 lipca w Katowicach, w Dolinie Trzech Stawów. Gwiazdy czasów minionych pojawią się w mieście, a konferansjerem będzie m.in. katowicki radny Forum Samorządowego Krzysztof Pieczyński. Z powodu festiwalu zmieni się trasa jednego z miejskich autobusów.

W sobotę na festiwalowej scenie wystąpi na żywo 12 gwiazd: 2 Unlimited, Captain Hollywood Project, Brooklyn Bounce, East 17, Mr. President, DJ Tonka, Whigfield, Magic Affair, Solid Base, DJ Quicksilver, I&I, DJ Marco.

Wydarzenie przy ulicy Francuskiej 200 spowoduje utrudnienia dla mieszkańców. – W dniu imprezy zamknięta dla ruchu samochodowego będzie ulica Francuska na odcinku od ul. Lotnisko aż do końca – informuje katowicki magistrat.

Reklama

Natomiast Komunikacyjny Związek Komunalny GOP zaznacza, że w związku z organizacją imprezy wszystkie kursy linii nr 110 odjeżdżające z przystanku początkowego „Siemianowice Fabud” w kierunku „Muchowiec Pętla”, po obsłudze przystanku „Muchowiec Droga do Lotniska” pojadą do przystanku końcowego „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy”. Kursy powrotne zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.