Marcin Krupa prezydent Katowice / fot. Zara Israelyan
Reklama

Marcin Krupa nagradza urzędników za Centrum Usług Wspólnych. W środę prezydent miasta Marcin Krupa wydał zarządzenie, w którym przeznaczył ponad 60 tys. złotych na nagrody dla urzędników i pracowników miejskich jednostek organizacyjnych. Nagrody zostaną przyznane za „zaangażowanie w realizację projektu pn. „Miejskie Centrum Usług Wspólnych w Katowicach”. Jednostka  zajmuje się remontami, naprawami i nadzorowaniem prac inwestycyjnych.

Zarządzenie prezydenta miasta z 27 czerwca „w sprawie zmian w planie finansowym niektórych jednostek budżetowych miasta Katowice na 2018 rok” dotyczy m.in.: szkół, domów pomocy, żłobka, MOPS-u, Powiatowego Urzędu Pracy, Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, Zakładu Zieleni Miejskiej, izby wytrzeźwień, straży miejskiej i Centrum Usług Wspólnych.

W uzasadnieniu do zarządzenia wykazano, że dokonuje się zmian w planie budżetu miasta Katowice na 2018 rok poprzez przeniesienia wydatków między dysponentami i wydziałami Urzędu Miasta Katowice. Chodzi o wydatki w kwocie 60 618 złotych.

Jak zaznaczają władze miasta przeniesienie odbywa się:

[…] celem wypłaty nagród dla pracowników Urzędu Miasta oraz miejskich jednostek organizacyjnych za zaangażowanie w realizację projektu pn. „Miejskie Centrum Usług Wspólnych w Katowicach” […].

Centrum Usług Wspólnych powstało na bazie przekształconego Zakładu Obsługi Jednostek Oświatowych na przełomie 2016 i 2017 roku.

– CUW będzie przejmował część obowiązków od dyrektorów, żeby mogli się bardziej poświęcić pracy dydaktycznej – tłumaczyła plany powstania jednostki Marzena Szuba, wiceprezydent Katowic.

Szkoły oddają księgowe w pakiecie z biurkami, krzesłami i komputerami. 1 stycznia rusza CUW

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.