Przebieg drogi rowerowej / fot. mzum.katowice.pl
Reklama

Droga rowerowa połączy ul. Medyków z dworcem w Ligocie. Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na budowę ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Poleskiej, ul. Piotrowickiej i ul. Panewnickiej. Będzie prowadzić od ul. Medyków do budowanego centrum przesiadkowego przy dworcu kolejowym w Ligocie.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w dniu 22 czerwca br. ogłosił przetarg nieograniczony pod nazwą „Budowa ścieżki rowerowej dla połączenia ul. Medyków z centrum przesiadkowym Ligota w Katowicach”. Ścieżka pobiegnie od ul. Medyków, ul. Tadeusza Zarańskiego, ul. Poleskiej, ul. Piotrowickiej, ul. Koszalińskiej i ul. Panewnickiej. W przypadku ul. Poleskiej trasa pobiegnie jezdnią ulicy.

Reklama

Przedsiębiorstwa i firmy, które będą chciały stanąć w przetargu, mogą składać oferty i wnioski do 9 lipca br. do godziny 9.55 w siedzibie MZUM-u. Muszą także wnieść wadium w wysokości 10 tys. złotych. Kryteria oceny ofert ustalono w procentach: cena ofertowa (brutto) – 60 %, termin wykonania – 10%, okres rękojmi – 20%, liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę – 10%.

W dokumentacji przetargowej zaznaczono, że wymagany termin realizacji całości zamówienia wynosi 40 dni kalendarzowych (licząc od dnia przekazania placu budowy), a okres gwarancji – 36 miesięcy (od daty końcowego odbioru robót).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.