Jeden z poszukiwanych / fot. policja

Katowicka policja poszukuje sprawców pobicia i kradzieży, do których doszło na ulicy Gliwickiej. Sprawcy pobili 64-letniego mężczyznę, a następnie okradli m.in. z pieniędzy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn na nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555, 32 200 3900 lub 112.

Do zdarzenia doszło 13 maja 2018 roku po godzinie 5.00.

– Jak wynika z ustaleń policjantów, trzech mężczyzn weszło za pokrzywdzonym do tramwaju na przystanku w Katowicach przy ul. 3- go maja. Gdy pokrzywdzony wysiadł w pobliżu skrzyżowania ulicy Gliwickiej i Jana Pawła II, mężczyźni wysiedli za nim. W pewnym momencie po przejściu kilkudziesięciu metrów zaatakowali 64-latka. Pobili go i zabrali mu saszetkę z pieniądzmi, dokumentami oraz telefon komórkowy, a następnie uciekli. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł poważnych obrażeń. Powiadomił o wszystkim policjantów – informuje Aneta Orman z katowickiej policji. – Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas jazdy tramwajem – dodaje.

Reklama

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na nagraniu, prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji VII w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 3900, 32 200 2555 lub 112, email kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.