Wodny Park Tychy / fot. InfoKatowice.pl

Krytyka klientów przyniosła skutek. Wodny Park Tychy zmienia cennik, będzie bilet rodzinny. Po fali niezadowolenia Wodny Park Tychy zmienia cennik. Od czerwca pojawi się bilet rodzinny, wejście „no limit” do strefy saun, czy 10% rabatu na basen sportowy. Dodatkowo 1 i 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci do lat 16 mogą liczyć na 30% zniżki.

– Nowe bilety w naszej ofercie to odpowiedź na potrzeby osób, które odwiedzają nas najczęściej. Statystyki pokazują, że zdecydowana większość naszych gości to rodziny z dziećmi, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw, umożliwiając zakup biletu dostosowanego do ich potrzeb. Bardzo wielu gości korzysta też z naszych saun, więc wprowadzając zmiany w cenniku, pomyśleliśmy także o nich – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Reklama

Pierwsza z nowości ucieszy szczególnie rodziców. Bilet rodzinny umożliwia trzygodzinne korzystanie ze strefy sportowej i rekreacyjnej przez dwie osoby dorosłe z jednym dzieckiem (2+1), lub przez jedną osobę dorosłą z dwójką dzieci (1+2). Oczywiście istnieje możliwość rozszerzenia biletu w przypadku, gdy rodzina jest bardziej liczna. Bilet będzie kosztował 95 złotych w dni robocze (dopłata za każde kolejne dziecko to 19 złotych) i 112 złotych w weekendy (dopłata weekendowa to 24 złote za każde kolejne dziecko). Bilet rodzinny pojawi się w cenniku 3 czerwca, bo na Dzień Dziecka oraz sobotę następująca po nim – Wodny Park Tychy przygotował promocję dedykowaną dzieciom.

– Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, dlatego postanowiliśmy, że to święto będzie u nas trwało nie jeden, a aż dwa dni. Przygotowaliśmy promocję z myślą właśnie o najmłodszych. 1 i 2 czerwca wszystkie dzieci do lat 16 będą mogły skorzystać z naszych atrakcji aż o 30% taniej. Zapraszamy całe rodziny – dodaje Zbigniew Gieleciak.

Kolejną nowością w cenniku Parku jest bilet „no limit” do strefy saun. To z kolei propozycja dla osób, które chcą skupić się na relaksie i korzystać z seansów saunowych bez ograniczeń czasowych. Od 1 czerwca będzie można kupić bilet „no limit” i korzystać z saun przez cały czas ich otwarcia. Bilet będzie kosztował 55 złotych w tygodniu i 66 złotych w weekendy. Zmienią się także godziny funkcjonowania saun. W dni robocze będą czynne od 15.00 do 22.00, a w weekendy od 12.00 do 22.00.

Wodny Park Tychy oferuje także wyjątkową promocję przedwakacyjną. Na wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na basenie, czeka rabat 10% na korzystanie z basenu sportowego w godzinach od 9.00 do 15.00. Ta promocja rozpoczęła się już 19 maja i potrwa do 22 czerwca, czyli do końca roku szkolnego.

Zmiany obejmą także godziny otwarcia surfingu oraz centrum solankowego. Obie strefy będą czynne w tygodniu od 16.00 do 21.00, a w weekendy od 13.00 do 21.00.

Wszystkie zmiany dotyczące cennika oraz godzin funkcjonowania dostępne będą na stronie internetowej Wodnego Parku Tychy

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 2 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.