Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na przebudowę nawierzchni jezdni ulicy Gliwickiej. Chodzi o rejon skrzyżowania tej drogi z ulicą Wiśniową w dzielnicy Załęże. Postępowanie przetargowe kończy się 28 maja.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w dniu 11 maja br. ogłosił przetarg nieograniczony pod nazwą „Przebudowa nawierzchni jezdni ul. Gliwickiej w Katowicach”. Chodzi o nawierzchnię jezdni w rejonie skrzyżowania ul. Gliwickiej z ul. Wiśniową, która obecnie jest w złych stanie technicznym.

[…] W ramach przebudowy jezdni należy przewidzieć regulację urządzeń obcych ( pokryw, wpustów, zaworów itp. ). Wokół urządzeń uzbrojenia podziemnego należy zastosować taśmy bitumiczne np. typu Laterbit lub podobne. Na styku nawierzchni istniejącej i wymienianej należy zastosować taśmę bitumiczną, natomiast przy krawężnikach należy przewidzieć skropienie emulsją asfaltową – czytamy w dokumentacji projektowej. 

Przedsiębiorstwa i firmy, które będą chciały stanąć w przetargu, mogą składać oferty i wnioski do 28 maja br. do godziny 9.55 w siedzibie MZUM-u. Muszą także wnieść wadium w wysokości 4000 złotych. Kryteria oceny ofert ustalono w procentach: cena ofertowa (brutto) – 60 %, termin wykonania – 10%, okres rękojmi – 20%, liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę – 10%.

W dokumentacji przetargowej zaznaczono, że wymagany termin realizacji całości zamówienia wynosi 10 dni kalendarzowych (licząc od dnia przekazania placu budowy), a okres gwarancji – 36 miesięcy (od daty końcowego odbioru robót).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.