Roboty drogowe / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Będzie przebudowa jezdni ulicy Ossowskiego na osiedlu Witosa. Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na przebudowę jezdni ulicy Ossowskiego. Droga na osiedlu Witosa ma zostać wyremontowana w około dwa tygodnie. Postępowanie przetargowe kończy się 23 maja.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w dniu 8 maja br. ogłosił przetarg nieograniczony pod nazwą „Przebudowa nawierzchni jezdni ul. Ossowskiego w Katowicach”. Chodzi o nawierzchnię drogi, zlokalizowanej na terenie osiedla Wincentego Witosa. Przebudowa ulicy Michała Ossowskiego odbędzie się na odcinku od skrzyżowania z ul. Wincentego Witosa do skrzyżowania z ul. Tadeusza Michejdy (odcinek długości około 650 metrów).

Reklama

W ramach przebudowy ulicy Ossowskiego zaprojektowano jezdnię o nawierzchni z mieszanki SMA i szerokości zgodnej z istniejącymi szerokościami, pozostawiając istniejące krawężniki oraz ścieki prefabrykowane po obu stronach jezdni. Zaprojektowano również remont istniejących wyniesionych przejść dla pieszych, z wykorzystaniem istniejących materiałów – zaznaczono w dokumentacji przetargowej. 

Przedsiębiorstwa i firmy, które będą chciały stanąć w przetargu, mogą składać oferty i wnioski do 23 maja br. do godziny 9.55 w siedzibie MZUM-u. Muszą także wnieść wadium w wysokości 12 tys. złotych. Kryteria oceny ofert ustalono w procentach: cena ofertowa (brutto) – 60 %, termin wykonania – 10%, okres rękojmi – 20%, liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę – 10%.

W dokumentacji przetargowej zaznaczono, że wymagany termin realizacji całości zamówienia wynosi 15 dni kalendarzowych (licząc od dnia przekazania placu budowy), a okres gwarancji – 36 miesięcy (od daty końcowego odbioru robót).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.