Reklama

Dziecko zostało odnalezione w sobotę przed godziną 20.00. Chłopczyk znajdował się na klatce schodowej jednego z bloków na terenie Katowic. Jego rodzice są poszukiwani przez mundurowych.

Dziecko odnaleziono na ulicy Łącznej 5. Jedna z mieszkanek zgłosiła, że na klatce schodowej znajduje się mały chłopczyk bez opieki. Z około 3-latkiem jest utrudniony kontakt, dlatego nie ustalono jeszcze jego personaliów.

Reklama

– Chłopiec w chwili odnalezienia ubrany był w czapkę w czarno szare paski, niebieską kurtkę puchową, granatowe spodnie dresowe z wizerunkiem „Myszki Mickey”, brązowo – czarne zimowe buty zapinane na tzw. rzepy. Chłopiec wygląda na około 3 – lata – informuje Paweł Warchoł z katowickiej policji. – W chwili odnalezienia chłopiec był bardzo pobudzony, niestety nie udało się z nim nawiązać kontaktu, który umożliwiłby ustalenie jego danych czy też pomógłby na ustalenie danych opiekunów bądź jego miejsca zamieszkania. Po konsultacji medycznej, dziecko zostało umieszczone w placówce opiekuńczej – dodaje.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje dotyczące danych odnalezionego chłopca lub mogące pomóc w ustaleniu jego opiekunów bądź adresu zamieszkania proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 32 200 3700 – Komisariat Policji V w Katowicach, lub 32 200 25 55 – Komenda Miejska Policji w Katowicach.

Policja ustaliła dane chłopca znalezionego na klatce w Katowicach

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.