fot. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej "Mocni Razem" / Facebook

Jak być fitMamą w Katowicach? Stowarzyszenie „Mocni Razem” organizuje cykl warsztatów dla mieszkanek dzielnicy Zawodzie. Warsztaty w ramach działającego w dzielnicy Klubu Mam są całkowicie bezpłatne.

Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek  w godzinach 16:30 – 19:00 w Klubie Spółdzielczym KSM „Pod Gwiazdami” ul. Roździeńskiego 86a.

– W programie m. in. zumba, warsztaty zdrowego odżywiania, spotkanie z dietetykiem, nauka podstaw makijażu i pielęgnacji twarzy, spotkanie ze stylistką i wiele innych ciekawych tematów – informuje Marta Omyła ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej “Mocni Razem”.

Maluchy, które przyjdą na zajęcia z mamami będą miały zapewnioną opiekę, pojawi się też poczęstunek.

Zapisy na warsztaty w Centrum Aktywności Lokalnie w Katowicach-Zawodziu ul. Łączna 2 – 4 lub pod numerem telefonu 881 45 45 43.

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „Mocni Razem” w ramach projektu „Damy Radę! Program aktywizacji zawodowej i społecznej w Katowicach” realizowanego w partnerstwie z MOPS Katowice i finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.