Będzie przebudowa ulicy Floriana w dzielnicy Zawodzie. Drogowcy właśnie ogłosili przetarg nieograniczony na przebudowę ulicy Floriana. Firmę, która wykona prace budowlane, poznamy 9 kwietnia.

Chodzi o przebudowę ul. Floriana w Zawodziu. Prace obejmą: roboty ziemne i rozbiórkowe z odwozem – 576 m³, ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego grubości 30 cm – 550 m² , ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4cm – 550 m² , ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4cm – 550 m².

W dokumentacji technicznej zaznaczono, że nawierzchnia jezdni na przebudowywanym odcinku jest bardzo zniszczona, posiada liczne ubytki oraz spękania i ślady licznych napraw cząstkowych. Przebudowa obejmie 82,80 m długości drogi.

Wykonawca będzie zobowiązany wnieść wadium w wysokości 3000 złotych. Kryteria oceny ofert firm, które staną do przetargu, to: cena (60%), termin wykonania (10%), okres rękojmi (20%), liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę (10%). Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wyznaczono na 9 kwietnia br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.