Będzie remont ul. Modrzewiowej w Katowicach. Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na remont ulicy Modrzewiowej. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 20 marca. Firma, która wygra przetarg, będzie musiała wykonać remont w przeciągu 10 dni kalendarzowych (od dnia przekazania placu budowy).

Przetarg na remont ul. Modrzewiowej został ogłoszony 5 marca przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach. W opisie technicznym projektant podkreślił, że przebudowa nawierzchni jezdni ul. Modrzewiowej ma ona na celu poprawę warunków poruszania się pieszych. Przebudowa będzie dotyczyć głownie odcinka wzdłuż bloku mieszkalnego przy ul. Modrzewiowej 21-23-25-27-29.

W dokumentacji technicznej zaznaczono, że chodzi o remont ulicy, na który składać się będą następujące roboty: ziemne i rozbiórkowe z odwozem – 87 m³, sfrezowanie nawierzchni asfaltobetonowej na 7 cm – 1236 m², wyrównanie podbudowy jezdni mieszanką mineralno-asfaltową – 93 t oraz ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4cm – 1236 m².

W kryteriach przetargowych zaznaczono, że wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 2000 zł przed upływem terminu składania ofert (czyli do 20 marca br., do godziny 9.55). Kryteria oceny ofert to cena (60%), termin wykonania (10%), okres rękojmi (20%) i liczba osób przewidziana do realizacji robót, zatrudnionych na umowę o pracę (10%). Wymagany termin realizacji remontu to 10 dni kalendarzowych (licząc od dnia przekazania placu budowy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.