Tramwaj w Katowicach zmieni trasę. Z powodu prac na torowisku. Jak poinformował KZK GOP, tramwaj nr 16 zmieni nieco swój bieg. Powodem są prace na torowisku, które odbędą się w nocy z niedzieli na poniedziałek 17-18 lutego.

Chodzi o prace w rejonie przystanku Wełnowiec Kościół w Katowicach, w nocy z dnia 17.02 na 18.02 (z soboty na niedzielę) i z 18.02 na 19.02 (z niedzieli na poniedziałek) od godz. 00:00 do 04:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Na czas prowadzonych prac linia nr 16 będzie kursować na trasie: Katowice Brynów Pętla – Katowice Słoneczna Pętla.

Reklama

Na odcinku: Siemianowice Pl. Skargi – Katowice Pętla Słoneczna zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza kursującą zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy trasą:

  • kierunek Siemianowice Plac Skargi: Koszutka Słoneczna (tymczasowy w rejonie pętli) – Koszutka Jesionowa (tymczasowy) – Wełnowiec Poczta (autobusowy) – Wełnowiec Kościół (tymczasowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Pl. Alfreda (autobusowy) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy) – Siemianowice Plac Skargi (autobusowy);
  • kierunek Słoneczna Pętla: Siemianowice Plac Skargi (autobusowy) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy) – Wełnowiec Pl. Alfreda (autobusowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Kościół (tymczasowy) – Koszutka Słoneczna (autobusowy).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 + 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.