Reklama

Jutro, tj. w środę (7.02) KZK GOP, MZKP Tarnowskie Góry oraz MZK Tychy wprowadzają bezpłatne przejazdy dla pasażerów, którzy w chwili przejazdu będą ze sobą posiadać dowód rejestracyjny samochodu osobowego.

Wszystko z powodu złej jakości powietrza w naszym regionie. Z możliwości bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać również jeszcze jedna osoba, towarzysząca posiadaczowi dowodu rejestracyjnego.

Reklama

Bezpłatne przejazdy będą obowiązywać również w pociągach Kolei Śląskich – z wyjątkiem przejazdów pociągami relacji Chałupki – Bohumin oraz  Ornak, jeżdżącymi na odcinku Żywiec – Zakopane.

Osoby legitymujące się dowodem rejestracyjnym nie muszą być formalnie jego właścicielem (wpisanym do dowodu rejestracyjnego), aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu.  Uprawnienie to będzie obowiązywać w autobusach, tramwajach i trolejbusach jeżdżących w barwach KZK GOP, MZK Tychy oraz MZKP Tarnowskie Góry.

Reklama

1 Komentarz

  1. Zadziwia mnie sposób informowania mieszkańców Katowic o planowanych bezpłatnych przejazdach.
    Jestem zarejestrowanym użytkownikiem KISS (dla tych co nie wiedzą – Katowicki Informacyjny Serwis SMS).
    Dostaję informacje o profilaktyce raka, korkach, festynach itp – i naprawdę nie można w ramach tegoż systemu rozesłać wieczorem informacji o planowanym dniu bezpłatnej komunikacji? Efekt jest taki, że zarówno ja jak i kilkoro znajomych dowiedzieli się o całej akcji kiedy już dotarli samochodami do pracy.
    Coraz bardziej mam wrażenie, że w tym wszystkim chodzi o to, zeby ogłosić dzień darmowej komunikacji (bo ludzie się domagali), ale tak – żeby jak najmniej osób korzystało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.