Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Szukają pedofila. Dziecko pomogło sporządzić portret pamięciowy mężczyzny, którego szuka teraz policja. 

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 11 stycznia w Tychach. Wtedy nieznany mężczyzna miał dopuścić się innej czynności seksualnej wobec dziecka. Ostatecznie udało się sporządzić portret pamięciowy poszukiwanego.

Reklama

– Drodzy rodzice pisze żeby Was ostrzec. Na ulicy Dąbrowskiego grasuje facet który wszedł za córką do klatki najpierw zapytał czy może się wysikać a potem obnażył się przed nią – napisała matka 9-latki.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrostu około 180cm, szczupłej budowy ciała, posiadał na głowie lekko widoczne wybijające się ciemne włosy, na twarzy bardzo mały zarost (w rejonie żuchwy), na czole charakterystyczna blizna o długości 2-4cm, ubrany w granatową bluzę i granatowe dżinsy, sportowe buty z czerwonymi sznurówkami, miał przewieszoną przez ramię torbę koloru czarnego z napisem koloru białego NIKE.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach: adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. 032 325 63 37, 997

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 1 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.