Reklama

W piwnicy bloku na Ligocie gromadziła się młodzież, ale chyba już nie będzie. Teraz z zarzutami dwóch młodych mężczyzn trafiło do aresztu. Jeden miał ubrudzone sadzą ręce i nie chodziło wcale o jego amatorskie zapędy w stronę kominiarstwa.

Dzielnicowi z Katowic otrzymali informację, że w jednym z bloków w Katowicach-Ligocie gromadzi się młodzież.

Reklama

Wczoraj (w czwartek 28.12) policjanci postanowili to sprawdzić i wieczorem pojechali pod wskazany adres. W piwnicy zastali dwóch młodych mężczyzn. Ubrudzone sadzą ręce jednego z mężczyzn wzbudziły podejrzenia funkcjonariuszy. Stróże prawa postanowili sprawdzić przewód kominowy. Jak się okazało były w nim ukryte narkotyki – wyjaśnia Aneta Orman z katowickiej policji. – Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. 19-latek i jego kolega trafili  do policyjnego aresztu – dodaje.

Zostali przesłuchani w piątek, 19-latek  przyznał się, że to do niego należała marihuana znaleziona w kominie. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Żenada. Posiada , jego sprawa. Krzywdy nikomu tym nie robi. Popieprzone przepisy. Pedofile chodzą na wolności a za dupe bierze się ludzi za maryśķę. Bez komentarza 😥

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.