Reklama

Smog zabija, a normy przekraczane są nawet o 1000 procent. Chowanie się w czterech ścianach pomaga jedynie na krótką metę. Mieszkańcy Katowic mają teraz szansę na bezpłatne badania pod kątem metali ciężkich i toksyn w organizmie. Można sprawdzić jak bardzo szkodzi nam powietrze którym oddychamy. 

Test wykonywany jest w Przychodni przy ul. Przemysłowej 3 w Katowicach, zapisać się można pod numerem tel. 32 441 70 98 lub online tutaj. 

Reklama

W tym roku notowaliśmy przekroczenia dopuszczalnych stężeń pyłu PM 2,5 w Katowicach na ulicy Kossutha. nawet o ponad 700 procent. PM 2,5 jest odpowiedzialny m.in. za wywoływanie poważnych chorób krtani i gardła. Przy takim stężeniu chronić nas może jednia maska z filtrem i nie wychodzenie z domu. W przyszłym roku rozpocznie się w Katowicach montaż 140 czujników powietrza na terenie miasta. Informacja o stanie powietrza będzie wyświetlana na specjalnych tablicach informacyjnych.

Smog nas truje

Smog negatywnie wpływa na nasze życie i zdrowie, dzieci przez niego słabiej się uczą, jesteśmy bardziej zmęczeni, cierpimy na zaburzenia odporności, bóle głowy, cierpi też nasz apetyt i skóra.

Teraz w Katowicach można za darmo sprawdzić zatrucie metalami ciężkimi jak np. kadm, rtęć, chrom, arsen czy aluminium oraz zatrucie toksynami.

W trakcie wizyty określane są stany chorobowe w organizmie, ostre i chroniczne stany zapalne, subkliniczne zatrucia organizmu np. toksynami, drobnoustrojami lub szkodliwymi czynnikami środowiska. Określony zostanie także ogólny stan zdrowia.

Zapisy prowadzone są przez 7 dni na styczeń 2018  pod numerem tel. 32 441 70 98 oraz poprzez stronę: badanie.profilzdrowia.pl/infokatowicetoksyny w Przychodni przy ul. Przemysłowej 3 w Katowicach.

Ilość bezpłatnych testów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.