Poszukiwani / fot. Policja

Katowicka policja szuka sprawców pobicia 17-latka na ulicy Opolskiej. Chłopak został też okradziony przez napastników. Mundurowi publikują nagranie z monitoringu i proszą o pomoc świadków. Gwarantują anonimowość.

Do napaści doszło 29 lipca 2017 tuż po północy.

Reklama

– Jak wynika z ustaleń policjantów, sprawcy na ulicy Staromiejskiej zapytali młodego mieszkańca Katowic jak dojść do jednego z lokali przy ulicy Opolskiej. 17-latek powiedział, że idzie w tamtym kierunku i może im pokazać jak tam dojść. W pewnym momencie na ulicy Opolskiej, w bramie, zaatakowali 17-latka. Pobili go i zabrali mu pieniądze, a następnie uciekli – mówi Aneta Orman z katowickiej policji. – Na szczęście młody mieszkaniec Katowic nie odniósł poważnych obrażeń – dodaje.

Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VI w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ w Katowicach.

Każdy kto, wie coś na temat sprawców proszony jest o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo tel. 32 200 3850, 32 200 2555,32 200 3879 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

1 Komentarz

  1. Ja prdlę, już później się nie dało pokazać mord tych patusów? Pół roku trzeba było czekać? Dno i 5m mułu. Ach ta dzielna polska Policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.