foto: Infokatowice.pl

Szopienice: Samochód pełen amfetaminy. W katowickiej dzielnicy Szopienice policjanci zatrzymali samochód osobowy. Przypadkiem, bo jeden z pasażerów nie miał zapiętych pasów, a przednia szyba była pęknięta. Jak się okazało pojazd był pełen amfetaminy.

Zdarzenie miało miejsce w środę, kilka minut po godzinie 13.00. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód.

Reklama

–  Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że 40-letni kierujący nie miał prawa jazdy. Zostało mu one zatrzymane za przekroczoną liczbę punktów. W czasie kontroli był bardzo niespokojny. W przewożonej za jego fotelem torbie na laptopa policjanci znaleźli woreczek z dwudziestoma gramami marihuany. W wyniku przeszukania samochodu, w czarnej sportowej torbie policjanci ujawnili pojemnik ze znaczną ilością białego proszku oraz 11 woreczków foliowych, również z podobną substancją – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji. – Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina – dodaje.

W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów tego narkotyku, zarówno kierowca jak i dwie pasażerki zostały zatrzymane. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 8 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.