Automaty do gry / fot. Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

Nielegalny hazard w centrum Katowic. To może zaboleć kieszeń. Na ulicy 3 Maja w Katowicach zabezpieczono 9 maszyn do nielegalnych gier hazardowych.  Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji przewidziana jest ogromna kara wysokości 100 tys. zł od każdego automatu, do tego w grę wchodzą też 3 lata więzienia.

O nielegalnym hazardzie na ulicy 3 Maja dowiedzieli się policjanci z Katowic. Weszli do lokalu wspólnie z funkcjonariuszami Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

–  W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 9 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiej służby celno-skarbowej – informuje Aneta Orman z katowickiej policji.

Teraz ustalane są straty, które poniósł skarb państwa. Oprócz wysokiej grzywny za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grozi nawet 3 lata więzienia.

Niedawno informowaliśmy o przejętych 6 automatach na ulicy Mickiewicza. Tam też organizowano nielegalny hazard.

1 Komentarz

  1. Oczywiście hazard to poważny problem, a automaty wydają się niegroźne, ale w rzeczywistości są.
    Ciekawe, że państwo zamiast zająć się problemem choroby jaką jest hazard chce na nim położyć łapę i samemu na nim zarabiać – teraz na automaty ma prawie monopol Totalizator Sportowy. Tak wiec jak przegram wszystko co mam na automatach totolotka to jest ok, ale jak u prywatnego przedsiębiorcy to już nie? Jak ktoś chciałby dowiedzieć się więcej o jednorękim bandycie – ciekawostki, historia itp. to polecam artykuł: https://topflop.pl/jednoreki-bandyta/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.