Zuchwała kradzież w centrum Katowic. Weszli za ofiarą do klatki schodowej. Wszystko nagrały kamery (wideo)

AM

Zuchwała kradzież w centrum Katowic. Katowicka policja publikuje nagranie z kamer monitoringu, na których widać sprawców kradzieży. Mężczyźni weszli do klatki schodowej za swoją ofiarą, wszystko nagrały kamery monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce 4 listopada na ulicy 3 Maja w Katowicach. To ścisłe centrum miasta. – Jak wynika z ustaleń policjantów trzech mężczyzn weszło razem z pokrzywdzonym do klatki schodowej. Zabrali 24-latkowi telefon komórkowy, dokumenty i inne przedmioty warte 3 tys. złotych – wyjaśnia Aneta Orman z katowickiej policji.

Zabezpieczono nagranie z monitoringu, policja próbuje ustalić tożsamość napastników. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VI w Katowicach.

Policja prosi o kontakt każdego kto rozpoznaje sprawców lub wie coś na temat zdarzenia. Zgłoszeń można dokonywać również anonimowo pod nr. Tel. 32 200 38 50 lub 32 200 38 80 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112.

Dostępny jest też adres e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.