Marihuana / fot. Policja

Z Katowic pojechali do Bytomia i jak się okazało nie na darmo. Za marihuaną i amfetaminą, które zostały przejęte przez mundurowych z Katowic. Narkotyki znajdowały się w jednym z bytomskich mieszkań.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z katowickiej komendy miejskiej, dzięki uzyskanym informacją zatrzymali dwóch mężczyzn w Bytomiu. W mieszkaniu, które należało do jednego z nich.

Reklama

Podczas przeszukania pomieszczenia mieszkalnego przy ulicy Sikorskiego, funkcjonariusze znaleźli blisko 150 gramów suszu. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Znaleziono również amfetaminę, z której można uzyskać ponad 70 działek dilerskich – mówi Aneta Orman z katowickiej policji. – Podczas akcji w pomieszczeniu 43-letniego bytomianina był obecny jego znajomy, który posiadał przy sobie prawie 2 gramy marihuany – dodaje.

25-latek tłumaczył, że narkotyki dostał od swojego znajomego, rano tego samego dnia. Zarówno właściciel mieszkania jak i jego kompan usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, grozi im 3 lata więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 14 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.