Posiedzenie GZM / fot. Tomasz Żak / Urząd Marszłkowski

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia szuka pracowników, nawet sam szef zamieścił ogłoszenie, że poszukuje pracownika. Do tego GZM ma za sobą kolejne sukcesy – to konta w mediach społecznościowych, teraz można lajkować i obserwować. Do tego ciągle trwa poszukiwanie 3 samochodów dla urzędników – wszystkie mają być czarne, z przyciemnianymi szybami z tyłu i zrywnymi silnikami.

W przyszłym roku na administrację GZM wyda 46 mln zł. To oznacza oferty pracy dla urzędników. Już trwa rekrutacja. Szukają na szeregowe stanowiska urzędnicze jak i kierownicze. Konkursy znajdziecie tutaj.

Sam szef GZM Kazimierz Karolczak poszukuje nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Podobno najważniejsza osoba w urzędzie to osoba odpowiedzialna za sekretariat szefa. 😊 Jak czuje się Pan/Pani na siłach podołać temu wyzwaniu, zna świetnie język angielski oraz nie  przeraża pierwsza lepsza funkcja w excelu to zapraszam do złożenia oferty do konkursu – napisał na Facebooku Kazimierz Karolczak.

Reklama

To jednak chyba nie wszystko, metropolia uwierzyła zdaje się w potęgę mediów społecznościowych. Założyli konto na Facebooku i Twitterze. – Sprawa oczywista i powszechna, a dla nas to historyczna chwila – poinformował Rafał Kurowski, dyrektor departamentu komunikacji i promocji w metropolii.

Ciągle natomiast jeszcze nie rozstrzygnięto konkursu na wynajem 3 samochodów osobowych przez GZM. Każdy z pojazdów musi mieć moc minimum 200 KM, do tego m.in. przyciemniane szyby z tyłu oraz podgrzewane fotele przednie, tylną kanapę składaną na płasko 40/20/40 lub składaną 40/60 z otwieranym podłokietnikiem i otworem na narty, skórzaną tapicerkę, system nawigacji z mapami Europy.

Budżet metropolii w 2018 roku to 361 mln zł.

Metropolia już ma projekt budżetu na 2018 rok. Grube miliony na administrację, promocję i „Fundusz Solidarności”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.