Reklama

„Bezpieczny Weekend – Znicz” akcję pod taką nazwą prowadzi katowicka policja, a jej efekty już widać w statystykach. Doszło do 1 wypadku i 68 kolizji. Do tego zatrzymano 6 kierowców jadących na podwójnym gazie. W osłupienie natomiast wprawia filmik zamieszczony w sieci, na którym widać jadący pod prąd samochód na DTŚ-ce. 

Wypadek, do którego doszło w Katowicach miał miejsce w niedzielę na ulicy Mysłowickiej i winna tutaj nie była brawura na drodze, a pogoda.

Reklama

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na mercedesa spadło złamane drzewo, w wyniku czego ranny został pasażer. 62-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala – informuje policja.

Policja przypomina, że trzeba dostosować prędkość do panujących na drodze warunków atmosferycznych. Niestety, wiele z 68 kolizji, do których doszło było wynikiem braku wyobraźni kierowców. Chociaż chyba największym brakiem wyobraźni popisał się jeden z kierujących, który wjechał pod prąd na Drogowej Trasie Średnicowej.

Na trasie w kierunku Chorzowa, pojazd obrał kierunek na Sosnowiec. Mogło się to skończyć tragicznie. Film ze zdarzenia zamieszczony został na Facebooku.

Uwaga ! xD

Opublikowany przez Bartosz Standowicz na 29 października 2017

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.