Reklama

Mężczyzna został zatrzymany na pogrzebie swojej ofiary w Katowicach i usłyszał zarzut zabójstwa. 36-latek miał skatować swoją konkubinę. W wyniku brutalnego pobicia 46-letnia kobieta zmarła.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło pod koniec września. Dyżurny katowickiej policji, otrzymał zgłoszenie od mieszkańca, że jego konkubina jest nieprzytomna. Na miejsce pojechało pogotowie, lekarz stwierdził zgon 46-latki.

Reklama

– Na miejsce skierowano grupę operacyjno-procesową. Prokurator obecny na miejscu zarządził sekcję zwłok kobiety. Jej wynik wskazał, że do  śmierci 46-latki mogły się przyczynić osoby trzecie – wyjaśnia Aneta Orman z katowickiej policji. – Śledczy przyjęli kilka wersji śledczych, które na bieżąco analizowali i weryfikowali. Stróże prawa bardzo szybko ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć konkubent kobiety. Śledczy z Katowic zatrzymali 36-latka na pogrzebie kobiety – dodaje.

Mężczyzna miał brutalnie pobić kobietę, która w wyniku odniesionych ran zmarła. 36-latek usłyszał zarzut zabójstwa, grozi mu dożywocie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.