foto: InfoKatowice.pl

Nowy prezes GieKSy, dopiero po wyborze dyrektora sportowego. GKS Katowice obecnie nie ma dyrektora sportowego i prezesa. We wrześniu prezes Wojciech Cygan podał się po raz kolejny do dymisji po serii porażek drużyny. Rezygnację Cygana ostatecznie przyjął prezydent Katowic Marcin Krupa. Kiedy poznamy nowego prezesa?

Temat nowego prezesa GKS Katowice i dyrektora sportowego, pojawił się w trakcie Komisji Kultury, Promocji i Sportu Rady Miasta Katowice. O terminy kiedy poznamy nazwiska zapytał radny Krzysztof Pieczyński z Forum Samorządowego.

Sławomir Witek naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Katowice podkreślił, że w pierwszej kolejności poszukiwany jest dyrektor sportowy.

– Dlatego, że ten poziom sportowy nas najbardziej martwi, jeżeli chodzi o tą część piłkarską – powiedział Sławomir Witek i zaznaczył, że trwają rozmowy z wieloma potencjalnymi kandydatami. – Tu trzeba podjąć spokojnie, nienerwowo decyzję – dodał.

Po wyborze dyrektora sportowego, który weźmie na siebie odpowiedzialność za wyniki drużyny, dopiero nastąpi wybór nowego prezesa. Obecnie obowiązki prezesa przejął dotychczasowy wiceprezes Marcin Janicki.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 + 29 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.