Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na imprezę „Mayday”. Wydarzenie to odbędzie się 10 listopada 2017 roku w Katowickim Spodku.

Żadna inna impreza nie wywarła takiego wpływu na kulturę masową. MAYDAY to pierwsze Techno w wielkiej hali i z gigantyczną techniką. MAYDAY to pierwsza wielka platforma dla ducha naszej kultury muzycznej. MAYDAY był i jest inspiracją dla większości tego, co nastąpiło później na całym świecie. W tym roku poziom Techno na Mayday rośnie i będzie bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek.  To o brzmieniu przemysłowym, czasem melodyjnym, czasem melancholijnym ale zawsze impulsywnym. Stylowe i głośne.

Reklama

Wystąpią :

DJ’s: Sven Väth, Rødhåd, Oscar Mulero, Dax J, Klaudia Gawlas, Clouds, Psyk, Pär Grindvik, Keith Carnal, SHDW & Obscure Shape, Fernanda Martins, Emmanuel, Raphael Dincsoy, El´mirka, Sin, Cherry aka BreakNtune

Live:

Recondite, Karenn, FJAAK, Kangding Ray, Piotr Bejnar

Friends of MAYDAY.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 29.09.2017 (piątek) do 01.10.2017 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Która to już edycja imprezy MAYDAY?”

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.