Liceum im. A. Mickiewicza / fot: Ewa Waszut

Przy Liceum im. Mickiewicza powstanie hala sportowa? Władze miasta właśnie ogłosiły przetarg na wykonanie ekspertyzy stanu technicznego budynku III LO im. A. Mickiewicza. Chodzi o dokument, który jest wstępem do dalszych działań, mających na celu budowę przy szkole hali sportowej. Obecnie liceum ma niewielką salę gimnastyczną na rogu ul. J. Słowackiego i ul. ks. P. Skargi.

Miasto ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie inwentaryzacji budowlanej i ekspertyzy stanu technicznego budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza przy ul. A. Mickiewicza 11. Ekspertyza powstanie w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa hali sportowej dla III Liceum Ogólnokształcącego”.

Nowa hala sportowa miałaby stanąć na obecnie pustym terenie, od strony ul. ks. Piotra Skargi. Będzie musiała spełniać wymogi konserwatora zabytków, aby swoją bryłą i wyglądem była dostosowana do ponad stuletniego gmachu III LO.

Reklama

Oferty i wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać do 20 września br. w Wydziale Inwestycji UM Katowice przy ul. Warszawskiej 4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.