Pościg policyjny / fot. Policja
Reklama

Pościg za BMW X5. Strzały i ucieczka w las. To był pościg jak w filmie sensacyjnym, w dodatku zakończony próbą potrącenia policjantów i oddanymi strzałami. Katowiccy policjanci w nocy mieli pełne ręce roboty.

Przed godziną 2.00 mundurowi z katowickiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli BMW X5. Kierowca jadąc autostradą A4 nie zastosował się do poleceń funkcjonariuszy i rozpoczął ucieczkę. Pościg zaprowadził policjantów do Rudy Śląskiej, tam kierujący BMW wjechał w ślepą uliczkę, ale nie chciał dać za wygraną.

Reklama

Kierowca próbował potrącić policjantów, wtedy padły strzały w stronę X5. Samochód nie nadawał się do dalszej jazdy, dlatego kierujący nim mężczyzna postanowił uciec do pobliskiego lasu. Ostatecznie dzięki pracy śledczych udało się nad ranem zatrzymać zbiega. Obecnie trwają czynności policji związane z zatrzymaniem domniemanego sprawcy.

Ten odpowie nie tylko za próbę potrącenia policjantów, ale też za niezatrzymanie się do kontroli i kradzież pojazdu. Jak się okazało ostrzelane BMW X5 zostałO skradzione tej samej nocy z posesji w Siemianowicach Śląskich.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.