Narkotyki w samochodzie / fot. Policja
Reklama

Pościg na osiedlu Witosa w Katowicach. W Katowicach na osiedlu Witosa policjanci gonili kierowcę Audi, bo ten nie chciał zatrzymać się do kontroli. Miał przy sobie narkotyki, ale wszystkich nie zdołał wyrzucić przez okno w trakcie jazdy. 25-latkowi z Katowic grozi teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Pościg miał miejsce w poniedziałek na osiedlu Witosa. Pomimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli.

Reklama

– Policjanci ruszyli za nim w pościg.  W trakcie ucieczki kierowca przez okno zaczął wyrzucać narkotyki. Na ulicy Sławka policjanci zatrzymali kierującego. Jak się okazało w aucie również posiadał zakazane środki. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli  amfetaminę, z której można uzyskać prawie  120 porcji dilerskich,  działkę marihuany oraz 2 tabletki  ekstazy – informuje Aneta Orman z katowickiej policji.

Jak się okazało, 25-letni kierowca uciekał samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Oprócz kary za posiadanie i prowadzenia samochodu po użyciu narkotyków, mężczyźnie grozi także 5 lat pozbawienia wolności za niezatrzymanie się do kontroli. Zgodnie z nowymi przepisami – jest to przestępstwo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.