ul. Kościuszki / foto: Abel Lorenzo De León

Przez prace na ulicy Kościuszki w Katowicach tramwaje pojadą inaczej. Prace, które zostaną przeprowadzone dzisiaj rozpoczną się chwilę po północy i potrwają do godziny 4.00. W tym czasie nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Linia nr 6

Kursować będzie na trasie:  Bytom Szkoła Medyczna –  Katowice  Pl. Miarki – Zawodzie Pętla

Linia nr 16

Kursować będzie na trasie: Siemianowice Pl. Skargi  – Katowice  Pl. Miarki – Zawodzie Pętla

Na trasie Katowice Brynów Pętla – Katowice Rynek  zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza T-6 i T-16.

Autobusy będą kursowały zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii 6 i 16 obsługując przystanki wg poniższego:

kier. Brynów:

Katowice Plac Miarki (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Pętla (autobusowy).

kier. Pl. Wolności:

Brynów Pętla (autobusowy) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na ul. Skłodowskiej-Curie pomiędzy ul. Jordana i ul. Rymera) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy na ul. Miarki w rejonie posesji nr 6 )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.