FOTO: Michał Bulsa

Przy ul. Leopolda w Bogucicach powstanie nowy blok TBS-u: Do urzędu miejskiego właśnie wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę nowego bloku Katowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Obiekt powstanie przy ul. Leopolda i będzie się składał z trzech segmentów.

Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę bloku mieszkalnego wpłynął do urzędu miejskiego 16 sierpnia. Zamierzenie polega na budowie obiektu mieszkalnego wielorodzinnego, składającego się z trzech segmentów. Inwestorem jest Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o, a za projekt odpowiada Projekt Plus Architekci s.c. G. Tkacz, T. Borkowski.

Jak wcześniej informowaliśmy w sumie mają powstać 52 lokale mieszkalne, do tego nowe drogi, chodniki, miejsca postojowe, a także elementy małej architektury i plac zabaw.

Reklama

Nowy obiekt powstanie na działce pomiędzy dyskontem Biedronka (ul. Leopolda 15), a domami przy ul. Leopolda 19-19a-19b. Wniosek o pozwolenie na budowę jest obecnie rozpatrywany przez Urząd Miasta Katowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.